Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Jak czeszą się gwiazdy? 2018

Ciekawe fryzurki gwiazd

Bez wątpienia ciekawa, oryginalna i pomysłowa fryzura może znacznie odmienić nasz wygląd. Pragnąc więc wykonać na specjalną okazję wyjątkowe uczesanie, warto zapoznać się ze stylowymi i popularnymi wśród gwiazd ekranu fryzurkami z krótkich włosów.

Aktorki, piosenkarki i znane osobistości nierzadko inspirują nas swoim strojem, makijażem lub uczesaniami. Należy jednakże zdawać sobie sprawę, iż nie zawsze wybrana przez nas ciekawa i pomysłowa fryzura gwiazdy kina czy telewizji pasować będzie do naszej twarzy czy kondycji włosów. Przed wybraniem modnego uczesania należy więc dokładnie zastanowić się nad jego wyborem, dzięki czemu fantazyjnie przycięte włosy stworzą piękną i nienaganną stylizację, odpowiednią na każda okazję.

Jak się bowiem okazuje, bardzo krótkie fryzury pasują przede wszystkim Paniom o szczupłej i regularnej twarzy. W przypadku okrągłej buzi, wydatnej szczęki czy wysokiego czoła należy zastosować pewne fryzjerskie triki, które pozwolą optycznie wymodelować twarz i ukryć jej wszelkie mankamenty. Dlatego też, będąc zainteresowaną modną fryzurą ulubionej gwiazdy należy wziąć przede wszystkim pod uwagę własne cechy fizjonomiczne, którymi podyktowany powinien być wybór takiego uczesania.

Aby w nowej fryzurze czuć się kobieco, stylowo i elegancko należy wybrać rodzaj koloryzacji oraz długość strzyżenia. Co ciekawe, uczesania na cienkich włosach lub skłonnych do rozdwajania się powinny być dodatkowo na tyle wygodne i łatwe w modelowaniu, by nie przeciążać zniszczonych włosów. Z tego też powodu włosy cienkie i łamliwe powinny być równo przycięte, z kolei posiadaczki grubych i mocnych włosów mogą efektownie je wycieniować, tworząc asymetryczne grzywki z jednej strony.

Aby wykonać pomysłową i znaną z telewizji fryzurę ulubionej gwiazdy filmowej nierzadko warto także zakręcić kosmyki. Stylizacje z kręconymi włosami doskonale sprawdzą się przede wszystkim w przypadku Pań o drobnej twarzy i dziewczęcych rysach. Romantyczne fale i loczki świetnie sprawdzą się także jako oryginalna i fantazyjna fryzura ślubna, szczególnie jeśli udekorujemy ją na przykład żywymi kwiatami, diademem z koralikami lub welonem ozdobionym drobnymi cekinami.