Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Jak wymodelować grzywkę? 2018

Krótkie fryzury z grzywką na bok i prosto

Coraz więcej kobiet w różnym wieku decyduje się na stylowe i pomysłowe, krótkie fryzurki na chłopczycę. Są to bowiem uczesania niezwykle wygodne i pomysłowe, odpowiednie w szczególności dla Pań prowadzących aktywny tryb życia.

Stylizacja i pielęgnacja bardzo krótkich włosów nie wymaga wiele czasu, zatem jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalny i stylowy wizerunek w każdej sytuacji. Jednakże obok przypominających nieco fryzury męskie prostych i gładkich uczesań, nastolatki i Panie starsze z powodzeniem mogą wybrać dla siebie bardziej kobiecą i zmysłową fryzurkę z cieniowaniem lub asymetrycznymi kosmykami.

Uczesanie z grzywką na bok może okazać się ciekawym pomysłem na stylową i niezwykle elegancką fryzurę ślubną, szczególnie jeśli wzbogacimy ją pomysłowymi dekoracjami i ozdobami, takimi jak opaski, spinki czy żywe kwiaty. Co więcej, uczesanie z asymetryczną i dłuższą, lekko cieniowaną grzywką optycznie wysmukli również twarz, zatem polecane jest przede wszystkim posiadaczkom okrągłej buzi o delikatnych, dziewczęcych rysach.

Upięcia z grzywką to świetna propozycja także dla Pań dojrzalszych i seniorek, które w ten sposób skutecznie odejmą sobie lat i odmłodzą twarz, wprowadzając do swego wizerunku nieco młodzieńczej energii. Asymetrycznie wymodelowana grzywka może być również zafarbowana na nieco ciemniejszy odcień lub posiadać cienkie pasemka z delikatnym balejażem, dzięki czemu wizualnie poszerzy nazbyt wąską i szczupłą buzię.

Z kolei uczesania z prostą i dość gęstą grzywką to propozycja skierowana przede wszystkim dla kobiet o szczupłej i drobnej twarzy. Doskonale sprawdzi się przy zbyt wypukłym i wysokim czole oraz małym i wąskim nosie, regulując wizualnie proporcje. Do równo przystrzyżonych grzywek doskonale pasują także asymetryczne cięcia a la bob z dłuższymi kosmykami z przodu, które nadają uczesaniu lekkości i kobiecości.

Przed wybraniem odpowiedniej, krótkiej fryzurki warto więc przede wszystkim dokładnie przyjrzeć się własnej twarzy oraz określić swoje oczekiwania. Idealnie dobrana pod względem kształtu twarzy fryzurka optycznie wymodeluje ją, ukrywając wszelkie niedoskonałości i podkreślając najważniejsze atuty.