Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Stylowe upięcia ślubne 2018

Eleganckie uczesania na ślub i wesele

Efektowną, modną i stylową fryzurkę warto nosić zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje, takie jak oficjalne, wieczorowe wyjścia czy kameralne imprezy w gronie najbliższych znajomych i rodziny.

Jednakże osobną kategorią dla fryzur są przede wszystkim kobiece i zmysłowe uczesania ślubne, które powinny być dopasowane zarówno do kształtu twarzy oraz wybranej kreacji czy białej sukni ślubnej. Piękną i stylową fryzurkę z kręconych włosów lub prostych kosmyków powinna mieć jednak nie tylko Panna Młoda, ale także druhny i uczestniczki wesela. Warto również zaznaczyć, iż na ślub także Panowie powinni wybrać dla siebie odpowiednią, męską fryzurę.

O ile w przypadku codziennych uczesań czy modelowania krótkich fryzurek z grzywką lub asymetrycznym cieniowaniem włosy powinny był ułożone schludnie i w miarę naturalnie, o tyle na specjalne okazje można wykonać piękne i fantazyjne koczki, sploty lub upięcia. Ważne będzie także dobranie odpowiednich ozdób, dekoracji i akcesoriów do włosów, takich jak choćby dekoracyjne spinki, wsuwki, klamerki czy praktyczne opaski i diademiki.

Do krótkiej fryzury ślubnej można również wykorzystać sztuczne lub naturalne kwiaty oraz proste i efektowne welony. Należy jednakże zdawać sobie sprawę, iż nie każda fryzura okaże się odpowiednia pod względem kształtu twarzy oraz kondycji włosa. Przykładowo, cienkie lub łamliwe kosmyki warto wymodelować przy pomocy pianki, by sprawiały wrażenie objętości, puszystości i sprężystości. Z kolei grube włosy można z powodzeniem pocieniować lub koloryzować w delikatne pasemka.

Na ślub można śmiało wykonać nawet z bardzo krótkich włosów pomysłowe stylizacje i upięcia. Romantyczne uczesanie stworzymy wypuszczając przy twarzy kilka lekko podkręconych kosmyków, utrwalonych za pomocą mocnego lakieru. Z kolei poważna stylizacja ślubna korzystnie wyglądać będzie z symetrycznym bobem o równo przyciętych kosmykach na karku. Panie o drobnej twarzy mogą również zdecydować się na wykonanie fryzury z dłuższymi w przedniej części włosami, które optycznie wymodelują szczupłą buzię.