Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Krótkie fryzury dla mężczyzn 2018

Męskie i chłopięce cięcia

Krótkie fryzurki chętnie noszą dziś zarówno dbające o modny i stylowy wizerunek Panie w każdym wieku, jak i Panowie. To właśnie z inspiracji męskimi trendami fryzjerskimi powstało wiele popularnych obecnie uczesań z grzywką lub loczkami.

Co prawda Panowie zazwyczaj noszą mniej odważne, proste i skromne fryzurki, odpowiednie przede wszystkim do kształtu twarzy oraz kondycji ich włosów. Nie oznacza to jednak, iż na specjalną okazję, taką jak własny ślub czy kameralna prywatka w gronie przyjaciół Panowie nie mogą wykonać eleganckiej i oryginalnej fryzurki z nieco dłuższych lu pocieniowanych kosmyków.

Panowie przed wyborem stylowego i modnego krótkiego uczesania powinni przede wszystkim zastanowić się nad jego dobrem pod kątem kształtu twarzy. Bardzo ostre rysy można nieco złagodzić poprzez równe przystrzyżenie kosmyków, sprawiających wrażenie lekkości i delikatności. Z kolei dla chłopca lub nastolatka z powodzeniem można wybrać bardziej awangardową fryzurkę z loczkami lub asymetryczną grzywką, która nieco wyostrzy rysy i nada twarzy męskości.

Panowie mogą również pokusić się o wykonanie na zdrowych, gęstych i mocnych włosach stylowego i oryginalnego irokeza. Wiele takich uczesań wykonuje się poprzez krótkie przystrzyżenie kosmyków po obu bokach głowy, choć oczywiście do bardziej okrągłej twarzy lepiej pasować będą asymetryczne ciecia, optycznie maskujące szeroką szczękę lub wydatne policzki.

Nastolatkom i chłopcom warto także polecić stylowe i modne fryzurki emo z dłuższą grzywką, przypominające nieco damskie uczesania a la bob z długimi pasmami przy twarzy. Równo przycięte nad karkiem włosy okażą się bardzo wygodne i praktyczne, co więcej, fryzurę taką będzie można dodatkowo efektownie i z pomysłem modelować na okazję na przykład mniej oficjalnych imprez.

Dojrzałym i starszym mężczyznom pasować będą z kolei bardziej skromne i proste uczesania z bardzo krótkich włosów, które będzie można wymodelować na mocnej piance, gumie lub żelu. Zaczesane do góry włosy optycznie wysmuklą okrągłą twarz i podkreślą męskie rysy. Dłuższe pasma można zaczesywać nad czoło lub asymetrycznie na bok, zaś naturalne loki warto modelować na szczotce lub wąskim grzebieniu.