Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Damskie fryzurka na chłopczycę 2018

Bardzo krótkie fryzury dla kogo?

Obecnie coraz więcej Pań w każdym wieku, zarówno nastolatek jak i kobiet dojrzałych decyduje się na noszenie niezwykle praktycznych, wygodnych i stylowych fryzur krótkich, odpowiednich przede wszystkim dla amatorek aktywnego trybu życia.

Jak się bowiem okazuje, układanie i modelowanie oraz pielęgnacja bardzo krótkich włosów jest bardzo łatwa i nie zajmuje wiele czasu, dlatego być może warto wybrać takie uczesanie na specjalną okazję, na przykład na prywatkę, imprezę ze znajomymi lub nawet własny ślub. Warto jednakże zdawać sobie sprawę, komu pasują krótkie fryzury, ponieważ nierzadko poprzez niedopasowanie do kształtu twarzy włosy choćby najpiękniej wystylizowane mogą stworzyć bardziej groteskowe i karykaturalne niż eleganckie wrażenie.

Uczesanie na chłopczycę oraz fryzury męskie, coraz chętniej wybierane przez Panie dojrzałe i seniorki doskonale harmonizować będą wiec przede wszystkim ze szczupłymi i smukłymi twarzami o regularnych rysach. Nie zaleca się jednak ich wykonywania przez kobiety o okrągłej, pucołowatej buzi, bowiem mogą ją optycznie jeszcze bardziej poszerzyć. Z kolei Panie o bardzo wydatnej szczęce i mocno zarysowanym nosie powinny zdecydować się nie tylko na krótkie strzyżenie, ale również podkręcenie włosów. Drobne loczki i fale nadadzą uczesaniu lekkości i niewinności, niwelując i optycznie maskując zbyt wyraziste rysy i wydatne kości policzkowe.

Wzorując się na modnych uczesaniach gwiazd ekranu można z powodzeniem wybrać dla siebie odpowiednią fryzurę, na przykład z cieniowaną, asymetryczną grzywką lub dłuższymi kosmykami w przedniej części, które sprawią wrażenie lekkości i optycznie wydłużą drobną, okrągłą twarz. Do owalnej buzi z kolei pasować będą krótko przystrzyżone włosy wymodelowane na żelu lub mocnej piance, która nada im objętości i puszystości. Aby dodatkowo wyszczuplić warz można wykonać bardziej swobodną fryzurę z kosmykami o różnej długości.

Należy jednak pamiętać, iż fryzury z bardzo krótkich włosów wymagają odpowiedniej pielęgnacji, czyli przede wszystkim regularnego podcinania końcówek. W ten sposób uczesanie wyglądać będzie niezwykle efektownie przez dłuższy czas i sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż nierzadko to właśnie fryzury na chłopczycę okazują się bardziej kobiece i zmysłowe niż długie sploty czy fantazyjne upięcia.